Vydáváme neobvyklé originální knihy a myslíme si, že mají v knihovničce své oprávněné místo. Každý člověk je jedinečný, a proto jistě ocení i jedinečný dárek, vyrobený přímo pro něj.  A koho by nepotěšilo, že je o něm napsána celá kniha – i se jménem a fotografií na deskách?

A tak když budete uvažovat o vhodném dárku pro děti  k narozeninám, svátku, Mikuláši, Vánocům nebo za vysvědčení, budeme rádi, pokud se podíváte do naší nabídky.

Dospělým doporučujeme Partnerskou pohádku, která potěší jako dárek ke svatbě nebo výročí vztahu i svatby.

 

Co kromě vytištění knihy nabízíme svým zákazníkům?

  • Naše pohádky poskytnou dětem nejenom zábavu, ale jsou i výchovné.
  • Chcete si objednat foto-personalizovanou knihu, ale s počítačem si moc nerozumíte? Nevadí, po předchozí domluvě nám můžete zaslat vytištěné fotografie, které my oskenujeme, použijeme do knihy a vrátíme vám je s objednanou knihou.
  • Přejete si do příběhu začlenit i babičku, strejdu nebo psa Punťu? Ani to není problém.  V přiměřené míře můžeme do příběhu dopsat ještě několik údajů.
  • V pohádkách kromě dětí vystupují vždy oba rodiče, pokud si ale z nějakého důvodu přejete, aby v příběhu vystupovala např. pouze maminka, také vám vyhovíme.
  • Začíná váš školák nebo předškolák číst a malá písmena mu ještě moc nejdou? U většiny knih nabízíme možnost vytisknout celou knihu velkými písmeny. Stačí tuto možnost zaškrtnout v objednávkovém formuláři.
  • Každou knihu zpracováváme individuálně. Různé varianty našich příběhů zaručují, že jednotlivé knihy nebudou stejné.
Jakub MachalaČím jsou naše knihy jedinečné?